Pneuservis Praha 5, 6, 7

Potřebujete přezout pneu nebo opravit pneu? Váš partner na cestách, firma Ventilek a Dušička – Pneuservis pro Prahu 5, 6, 7

Přezouvání pneu Praha 5, 6, 7

V pneuservisu Ventilek a Dušička nemarníte čas zbytečným čekáním než se vám někdo začně věnovat.

Opravy pneumatik Praha 5, 6, 7

Máte defekt na pneumatice a nacházíte se na Praze 5, 6 nebo 7? Neváhejte kontaktovat pneuservis Ventilek a Dušička. 

Pneumatiky Bridgestone pro dojetí po defektu


Každý den očekávají řidiči od svých vozidel více a více, pokud jde o bezpečnost, pohodlí a účinnost. Společnost Bridgestone tyto požadavky splňuje, protože se stala průkopníkem technologie Run Flat (RFT). Samonosné pneumatiky "Run Flat" - schopné dojet po defektu, jsou ve zvyšující se míře montovány na špičkové vozy dneška i zítřka.
           

  • Bezpečnost pro Vás a ostatní účastníky silničního provozu

Pneumatiky Run Flat od Bridgestone jsou účinné ihned v okamžiku ztráty tlaku, udržují vozidlo pod kontrolou a zabraňují tak potenciálním fatálním situacím.

  • Konec nebezpečných výměn pneumatik na okraji vozovky

Pneumatiky Run Flat od Bridgestone mohou po defektu pokračovat v pohodlné a bezpečné jízdě ještě dalších 80 km při rychlosti 80 km/h. Takže můžete snadno dorazit do cíle, bezpečnějšího místa nebo k prodejci pneumatik Bridgestone.

  • Zvýšená účinnost a pohodlí

S pneumatikami RFT odpadá nutnost vozit s sebou rezervu, čímž snižují hmotnost vozidla a nabízejí uživateli více úložného prostoru a výrobci vozidla více konstrukčních možností.

**Pneumatiky Run Flat od Bridgestone jsou vhodné pouze pro vozidla vybavená systémem monitorování tlaku pneumatik (TPMS).