Pneuservis Praha 5, 6, 7

Potřebujete přezout pneu nebo opravit pneu? Váš partner na cestách, firma Ventilek a Dušička – Pneuservis pro Prahu 5, 6, 7

Přezouvání pneu Praha 5, 6, 7

V pneuservisu Ventilek a Dušička nemarníte čas zbytečným čekáním než se vám někdo začně věnovat.

Opravy pneumatik Praha 5, 6, 7

Máte defekt na pneumatice a nacházíte se na Praze 5, 6 nebo 7? Neváhejte kontaktovat pneuservis Ventilek a Dušička. 

Přezouvání pneu Praha 5, 6, 7Přezouvání pneu Praha 5, 6, 7


Chcete být správně připraveni ať už na zimní či letní sezónu? Tak to jste zde na správném místě. V pneuservisu Ventilek a Dušička nemarníte čas zbytečným čekáním než se vám někdo začně věnovat. U nás je kvalita a spokejenost zaručena. Ventilek a Dušička člen FIRSTSTOP Váš pneuservis pro Prahu 5,6

a 7 

Jak poznám že si mám nechat pneumatiky přezout na nové

Pokud jste z Prahy 5, 6 nebo 7 neni nic snažšího než navštívit pneuservis Ventilek a Dušička, kde vám vždy ochotně a profesionálně poradíme. Nyní vám zkusíme dát alespoň pár rad, jak poznat kdy vaše pneu mají po životnosti.

1.     Kontrolujte hloubku dezénu pneumatik

Hloubku dezénu můžete velmi snadno sledovat pomocí vlisované značky TWI (indikátor opotřebení). Tuto značku naleznete v rameni běhounu kde jsou vlisované značky TWI. Guma je sjetá, když TWI indikátor splývá s okolním dezénem.

2.     Kontrolujte stáří pneumatik

O tom, kde a jak poznáte stáří pneumatik se dozvíte zde. Pneumatiky by neměly být straší než 5 let. Po této době se výrazně snižují její schopnosti.

Na co si dát při přezouvání pozor

·        Vybavení pneservisu

Pneuservis Ventilek a Dušička má vyškolený personál a je vybaven kvalitním zařízením, které je nezbytné k přezouvání a vyvážení pneumatik.

·        Vyvážení disků

Při každém přezouváním je zapotřebí disky vyvážit. Právě nevyvážené disky mohou ohrozit bezpečnost vozdila.

  • Co nevyvážená kola mohou způsobit

Nevyvážená kola mají za následek sníženou bezpečnost vozidla, způsobují vibrace a vedou k rychlejšímu opotřebení čepů a komponentů řízení.

·        Výměna ventilku

Ventil je velmi důležetý prvek, který udržuje předepsaný tlak v pneumatikách. V pneservisu Ventilek a Dušička měníme ventil při každém zásahu na pneumatice.

·        Dotahování pneumatik momentovým klíčem

V pneuservisu Ventilek a Dušička dotahujeme a kontrolujeme šrouby pomocí momentových klíčů. Důvodem je především vaše bezpečnost.


Zaujaly jsme vás

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro přezutí pneumatik a nacházíte se na Praze 5, 6 nebo 7

neváhejte nás kontaktovat ať už na tel. čísle  +420 603 364 605 emailu ventilekadusicka@gmail.com nebo pomcí online formuláře. Sdělte nám Vaše představy a my Vám ochotně a profesionálně pomůžeme.

Naplánujte si k nám cestu !