Pneuservis Praha 5, 6, 7

Potřebujete přezout pneu nebo opravit pneu? Váš partner na cestách, firma Ventilek a Dušička – Pneuservis pro Prahu 5, 6, 7

Přezouvání pneu Praha 5, 6, 7

V pneuservisu Ventilek a Dušička nemarníte čas zbytečným čekáním než se vám někdo začně věnovat.

Opravy pneumatik Praha 5, 6, 7

Máte defekt na pneumatice a nacházíte se na Praze 5, 6 nebo 7? Neváhejte kontaktovat pneuservis Ventilek a Dušička. 

Pneumatiky

Ventilek a Dušička partner mezinárodní sítě pneuservisů. Značka Firststop je záruka vysokého standartu služeb. 

Jedete-li do First Stop pneuservisu, můžete si být jisti, budete dostávat odborné poradenství a podporou Bridgestone, největší světový výrobce pneumatik. 

Jsme certifikovaní dodavatelé značek :

Ventilek a Dušička partner mezinárodní sítě pneuservisů FIRSTSTOP. Značka Firststop je záruka vysokého standartu služebJedete-li do First Stop pneuservisu, můžete si být jisti že budete dostávat odborné poradenství a podporou Bridgestone, největšího světového výrobce pneumatik. 

Jsme certifikovaní dodavatelé značek :

Ventilek a Dušička Bridgestone

Bridgestone je špičková značka, která nabízí produkty s nejvyšší úrovní technologie, bezpečnosti a jízdních vlastností. Známí výrobci vozidel po celém světě, včetně Audi, BMW, Ferrari, Ford, Mercedes-Benz,  Peugeot, Porsche a VW, vkládají svou důvěru do pneumatik Bridgestone, případně do nejvyšší úrovně komfortu a absolutní bezpečnosti.


Ventilek a Dušička Firestone

Značka střední třídy Firestone vyrábí pneumatiky, které vás dostanou pohodlně, bezpečně a ekonomicky k cíli vaší cesty, ať už jdete kamkoliv.


Ventilek a Dušička Dayton

Pneumatiky DAYTON patří do koncernu BRIDGESTONE a jsou charakteristické svým výborným poměrem kvalita-cenaVentilek a Dušička Firststop

Ekonomická exkluzivní značka pneumatik sítě First Stop.Pneumatiky First Stop nabízejí vynikající poměr ceny a kvality spolu s velmi dobrou životností.